U gebruikt een verouderde versie van Internet Explorer. Klik hier om een nieuwere browser te downloaden.

Gemist

close

Live Radio

close

Omroeporganisatie Leeuwarden en omstreken

Luister live naar LEO Middelsé Kijk en luister terug op LEO Middelsé
Mon 22 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Tue 23 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Wed 24 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Thu 25 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Fri 26 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Sat 27 July 2019
00:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 13:00
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Sun 28 July 2019
00:00 - 09:00
09:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 17:00
15:00 - 18:00
17:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Mon 29 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Tue 30 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Wed 31 July 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Thu 01 August 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
21:00 - 22:00
22:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Fri 02 August 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 23:00
23:00 - 00:00
Sat 03 August 2019
00:00 - 09:00
09:00 - 10:00
10:00 - 13:00
13:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Sun 04 August 2019
00:00 - 09:00
09:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 17:00
15:00 - 18:00
17:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
Mon 05 August 2019
00:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
14:00 - 15:00
15:00 - 17:00
17:00 - 18:00
19:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00

Programma's